SIGMA ULB

для рідин (скраплений газ, дизель, бензолен, 
вода, хімічні речовини)  в цистернах

 
 
 


SIGMA ULS/ULM/ULV

для скрапленого газу в балонах
легкових автомобілів

 
 
 

Як протидіяти обману на газових заправках?

Найпопулярніші методи «недоливу» газу на газових заправках: 
  • тарування витратоміра заправної колонки «у мінус»; 
  • модифікація схеми включення паровідділювача;
  • додавання метану для збільшення обсягу суміші;
  • маніпуляція з відсікачем колонки. 

Недолив на газових заправках може становити 5-10 літрів в балон – ситуація, яка часто зустрічається. Точність лічильника при заправці скрапленим газом не перевіриш за допомогою мірника, як бензин або дизпаливо. Як же можливо контролювати обсяг заправленого палива і запобігти обману на АГЗС? Підключити цифровий індикатор до штатного поплавкового датчика? Але його похибка становить 10-15%. Встановити всередину балона більш точний датчик неможливо. Вирішити проблему допоможе ультразвуковий високоточний датчик контролю рівня зрідженого газу SIGMA. Він дозволить не тільки визначати обсяг заправленого газу у балон, а й контролювати залишок палива з точністю до літра.

Переваги датчика SIGMA

Безпечний

Датчик кріпиться до днища балону i не має безпосередьно контакту з паливом. Ніякого втручання в систему ГБО та штатну систему автомобіля.

Зручний

Цифровий індикатор інформує водія про залишок палива в балоні. Це дозволяє досить точно визначати витрати палива від заправки до заправки і планувати відвідування АГЗС.

Точний

Датчик використовує ультразвуковий принцип вимірювання. Визначає рівень палива в балоні з похибкою до 1%, в той час як штатні датчики мають до 20% похибки.

Функціональний

Відображає обсяг заправленого палива (пропан-бутан) на АГЗС. Це дає можливість упевнитися у відповідності зробленої заправки заявленому обсягу.

Ультразвуковий датчик рівня газу "SIGMA".

Практика використання

Замовити SIGMA -датчик рівня 

газу в балоні з цифровим індикатором